See other templatesSee other templates

جستجو

کامپوننت JSN Mobilize در هر دو نسخه رایگان و حرفه ای قالب وجود دارد. در بسته نصبی اطلاعات نمونه، نسخه رایگان قرار گرفته که دارای محدودیت هایی در عملکرد است. شما تنها می توانید یک قالب موبایل بسازید که دارای نمایش محدود است.

لطفا بر روی دکمه های زیر کلیک کنید تا ببینید چگونه JSN Mobilize یک وب سایت را بر روی دستگاه های موبایل نمایش می دهد.

گوشی های هوشمند تبلت

کامپوننت JSN Mobilize به وب سایت شما کمک می کند تا با ایجاد یک نسخه حرفه ای موبایل از وب سایت شما، به تجربه بهتری از مرور دست پیدا کند. این افزونه های متحول کننده تضمین می کنند که بسیاری از امکانات پیچیده را در حالیکه دانش فنی کمی نیاز دارند برای کاربران به ارمغان بیاورند.

پشتیبانی از چند دستگاه

نه فقط گوشی های هوشمند توسط JSN Mobilize پشتیبانی می شود بلکه آخرین تبلت های تولید شده را نیز پوشش می دهد. تبلت معمولا دارای صفحه بزرگتر است و می تواند صفحه نمایش هایی بیشتر از موبایل دریافت کند. با JSN Mobilize شما طرح بندی جداگانه ای برای موبایل و تبلت خواهید داشت که مطمئنا این امر باعث پوشش وسایل بیشتری برای وب سایتتان خواهد شد.


پشتیبانی از چندین سیستم عامل

کامپوننت JSN Mobilize تجربه بسیار بزرگی از نسخه موبایل را با پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف برایتان به ارمغان می آورد. در حقیقت وب سایت شما باید بر روی همه صفحات چه افقی و چه عمودی به راحتی و بدون هیچ مشکلی نمایش داده شود. وب سایت شما بر روی سیستم عامل های زیر بسیار زیبا و عالی به نمایش در خواهد آمد:

  • آی او اس (6.x و پایین تر, 7.x)
  • اندروید (2.2 - 2.3, 4.x)
  • ویندوز موبایل (6.x و پایین تر, 7.x, 8.x)
  • بلک بری (5.x و پایین تر, 6x - 7x, 10x)
    و ....


افزایش سرعت بارگزاری

حداکثر استفاده از JSN Mobilize را با استفاده از بهینه ساز پیشرفته تصاویر ببرید که دارای دو خصوصیت است که یکی برای افزایش بازدهی و دیگری برای بهترین کیفیت تصاویر. علاوه بر این مکانیسم فشرده ساز سی اس اس و جاوا اسکریپت به شما امکان فشرده سازی کلیه فایل ها را در یک فایل و بسته واحد به شما می دهد. بنابر این وب سایت شما در سرعت های پایین اینترنت تا حداقل 170% رشد خواهد کرد. در زیر تست سرعت توسط akamai آورده شده است :

لطفا جهت بررسی بیشتر امکانات و جزئیات نسخه حرفه ای JSN Mobilize بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده پیش نمایش خرید

درباره ما

Feradoلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. 


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اینستاگرام

Go to top