See other templatesSee other templates

جستجو

در اینجا پیش نمایشی از فرم ساز JSN UniForm را می بینید،
ولی روی سایت شما نصب نشده است.

دانلود

این فرمی که شما روی این وب سایت می بینید نسخه رایگان یک محصول جذاب از جوملاشاین به اسم JSN UniForm می باشد. لطفا برای مشاهده نسخه تجاری (PRO) بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیش نمایش خرید

JSN UniForm به شما احساس رضایت جدیدی خواهد داد از زمانی که متوجه شوید که این کامپوننت ساده ترین افزونه فرمساز برای وب سایت شما می باشد. تماس با ما، آزمون و درخواست شغل تنها تعدادی از فرم هایی است که این افزونه به تنهایی می تواند برای شما تولید کند. در کنار عملیات "کشیدن و رها کردننمایش انعطاف پذیر فرم و چندین طرح بندی مختلف، JSN UniForm به شما کمک خواهد کرد تا به صورت دقیق اطلاعات جمع آوری شده از فرم ها را از طریق اطلاع رسانی به مدیران مختلف متوجه شوید و نتایج را مشاهده کرده و یا اطلاعات ارسالی فرم ها را فیلتر کنید.

در زیر فرم یک آزمون که با نسخه رایگان JSN UniForm ساخته شده است آمده است.

{uniform form=1/}

نظرات در JED

JSN Uniform بر روی دایرکتوری افزونه های جوملا مورد تایید قرار گرفته است. بیایید ببینیم چطور جامعه از آن لذت می برد. اگر شما از JSN Uniform استفاده می کنید، لطفا یک امتیاز و نظر در دایرکتوری افزونه های جوملا ارسال کنید.

سازگاری

Joomla! 3.x fully support

JSN Ferado بطور ذاتی با جوملا! 3.X سازگار است.

بسته نصبی نیز با جوملا 3 سازگار است.

درباره ما

Feradoلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. 


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اینستاگرام

Go to top